Naše akce

<<5 / 2020>>
MoTuWeThFrSaSu
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zobrazit kalendář

Akce ze Slovácka

Další akce

Anketa

Jsme součástí sítě Informačních

center pro mládež ČR!

Upozornění

V rámci akcí, pořádaných Informačním centrem pro mládež, jsou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce na webových stránkách ICM a na účtech sociálních sítí ICM a v tiskovinách.

Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Mohlo by tě zajímat

Facebook

Hradišťská hledačka

Každý den, v každé roční období, za každého počasí, od 8.00 do 18.00 hod. Příjemná procházka spojená se zábavným poznáváním historie královského města Uherské Hradiště se zlatým pokladem na konci. Vytiskněte si nebo vyzvedněte v Íčku.

Partneři

Napište nám

3 + 3

Květen 2019

Talent z květnového Íčka, Kristýna Knotová

Slovácko má spoustu talentů a jedním z nich je bez pochyb i 14ti letá studentka Gymnázia Uherské Hradiště, Kristýna Knotová, která si právem zaslouží své místo v květnovém Íčku.

Kristýna, kromě studia, zvládá vyplnit svůj volný čas i pár zajímavými koníčky. Od září se věnuje tanci zvanému MTV dance, což je nově vytvořený taneční styl, který je postaven na Hip hopových prvcích. Tento tanec je inspirován převážně videoklipy z MTV a vyučuje se v Centru Akropolis Uherské Hradiště. Mimo to hraje každé pondělí karetní hru bridž. Tato hra má propracovaná pravidla, která do značné míry eliminují vliv náhodného rozdání karet a preferují herní um hráčů.

Největším koníčkem je však hra na klavír, která jí poslední dobou baví čím dál víc. Hrát na klavír se učí již ….. rokem na Základní umělecké škole Uherské Hradiště. Pravidelně se účastní i soutěží ZUŠek, které se konají každé 3 roky a vždy útočí na první pozice (První místa vybojovala v roce 2014 i 2017). Další soutěž bude příští rok a tam si pojede, jak jinak, než pro 1. místo ;).

Kristýna dostala asi tak před půl rokem nápad, že na školní akademii spojí Mozartovu hudbu a jazz (Růžový cadillac). Celá skladba by se jmenovala Mozart na růžovo. Společně s kamarádkou daly dohromady noty a aranžmá a s dalšími „nadšenci“ se pravidelně scházeli a pilně nacvičovali. Pro školní akademii byla skladba bohužel příliš dlouhá a proto museli Mozarta „odříznout“. Nicméně byla by škoda, kdyby Mozart na růžovo v celé verzi nikde nezazněl, a proto si ho zahrají 15. 5. na Jazzovém večírku v sále Uherskohradišťské ZUŠky a všichni jste srdečně zváni! 

Foto: ZUŠ Uherské Hradiště, 500x360, 93.09 KBFoto: ZUŠ Uherské Hradiště
© 2015 - Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště • Realizace web studio dat