Naše akce

<<3 / 2017>>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10

Vše se odehraje na Masarykově náměstí od 14h v pátek 10. března 2017!

11 12
13

Pro velký zájem bude v březnu jazyková kavárna dvakrát!

14

Studentská projekce v rámci projektu Jeden svět

15 16 17 18 19
20

Studentská projekce v rámci projektu Jeden svět

21

Cestopisné besedy jsme tentokrát přizpůsobili festivalu Jeden svět, jehož tématem je umění spolupráce. Pozvání přijala Klárka Jelínková z humanitární organizace Člověk v tísni, která strávila v Angole 8 let, a bude nám povídat o umění spolupráce s místními obyvateli i mezinárodními organizacemi. Těšit se na Vás budeme 21. března 2017 v Cafe 21 jako vždy od 17 hodin!

22 23

Studentská projekce v rámci projektu Jeden svět

24 25 26
27 28

Pro velký zájem bude v březnu jazyková kavárna dvakrát!

29

Těšíme se na Vás v Cafe 21 29. března od 16:30! Spolu s námi se těší polešovské Drmolice, které se postarají o kulturní vložku, zástupci DDM Šikula, Informačního centra pro mládež, Regionu Slovácko a Parku Rochus! Přijďte i ochutnat dobové dobroty, které chystáme podle Slovácké kuchařky!

30 31

Nastal nám opět čas provětrat šatníky a kredence, přijďte opět podpořit dobrou věc!

  
Zobrazit kalendář

Akce ze Slovácka

Další akce

Anketa

Facebook

Doporučujeme

Soutěže

Časopis Íčko

Výukové programy

 

Jsme součástí sítě Informačních

center pro mládež ČR!


Hradišťská hledačka

Každý den, v každé roční období, za každého počasí, od 8.00 do 18.00 hod. Příjemná procházka spojená se zábavným poznáváním historie královského města Uherské Hradiště se zlatým pokladem na konci. Vytiskněte si nebo vyzvedněte v Íčku.

Partneři

Napište nám

3 + 2

Povedlo se nám

Region Slovacko - Hledacka-page-001.jpg
Bedna na poklad je na svém místě.
Naplněná zlatem a poklady až po okraj. Zamčená na zámek.
Každý, kdo se chce k pokladu dostat, musí překonat hradbu strážců pokladu...
Historický první úspěšná účastnice Hradišťské hledačky – Nelinka z Podolí.
MOJE Slovácko aneb u tetičky na dědině - pobíhání okolo chalupy, cachtání v neckách, buchty přímo z pece, domácí pomazánky, papírové růžičky, ornamenty, malování tupeských růží na hrníčky, praní prádla na valše, krmení hus i králíků,... Více než 80 dětí si letos užije tradiční prázdniny u tetičky na dědině – první slovácký příměstský tábor v dobové chalupě v přírodním a kulturně historickém areálu Parku Rochus v Uherském Hradišti.
Vytvořili jsme k Evropskému dni bez aut smyslovou stezku bosou nohou v Cafe 21. Aktuálně je stezka bosou nohou přemístěna do Zahrady Lišky Bystroušky u DDM Šikula!
Evropský den bez aut jsme s vámi oslavili program o Orientaci nevidomého v prostoru. Vaše nadšené tváře jsou pro nás důkazem, že se vám náš program líbil!
Akce YoUHtube 2016, kterou jsme společně s dalšími partnery pro vás organizovali, proběhla 1. října 2016 v kině Hvězda!
Spolu s DDM Šikula jsme pořádali v neděli 23.října tradiční Dýňování. 4 krásné výtvory jsme ocenili balíčkem a ti ostatní si alespoň mohli odnést svůj výtvor se svíčkou, nechat si namalovat pavoučka na obličej, povozit se na ponících anebo ochutnat skvělou dýňovou polévku. Takže zase za rok!
Spolu s TVS se nám podařilo realizovat TV pořad pro mládež Čekuj, jehož tváří Ema a Šimon jsou a o kterém se více dozvíte na těchto webových stránkách!
Zahájili jsme projekt Biograf 21 aneb promítání studentských filmů! První projekcí byl dokument Znáte pravdu o Buchlovské Černé paní?, kterou natočili žáci ZUŠ pod vedením Marka Malůška, fotografa a pedagoga, a po projekci byla možnost s diskutovat jak s autory z řad žáků, tak s MM a přišel i kastelán hradu ing. Rostislav Jošek. Účast byla veliká a to nám těší! Biograf 21 následuje od ledna každý měsíc, tak si hlídejte program a určitě se zastavte!
8. prosince jsme podpořili Dobročinný bazar naděje, kdy jsme pomáhali tvořit odpolední program pro příchozí a nákupuchtivé a mimo jiné jsme pozvali úžasné, mladé, talentované dámy, v tomto případě slečnu Elišku, která nám hrála odpoledne na klavír v Cafe 21! Celkem se na bazaru vybralo přes 20.000 kč, které budou použity na pracovní terapie klientů otrokovické Naděje! Děkujeme!
Poslední akcí loňského roku bylo adventní setkání a tvoření v charitním domově v Hluku, kterou jsme si všichni moc užili... Krásné svátky a v Novém roce 2017 se mějme alespoň stejně dobře jako v tom letošním! Vaše Íčko!
© 2015 - Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště • Realizace web studio dat