Naše akce

<<4 / 2017>>
PoÚtStČtSoNe
      1

Nastal nám opět čas provětrat šatníky a kredence, přijďte opět podpořit dobrou věc!

2
3 4 5 6

Již tento čtvrtek se posedmé uskuteční tato tradiční akce v Redutě, tak si ji nenechte ujít! POZOR - ŠKOLY VČETNĚ DOPROVODU MAJÍ VSTUP ZCELA ZDARMA!!!

7 8

Pojďme přispět k čistému Česku

9
10

Těšit se na vás budeme opět v pondělí 10. a úterý 25. dubna 2017 od 15 do 17 hodin v komunitní kavárně Cafe 21.

11

Přítomni na následnou besedu budou protagonisté videí i jejich autoři, kteří navštěvují kroužek Hešteg. Youtube kanál i videa vznikla pod vedením Niké Silné, pedagožky Střední Uměleckoprůmyslové školy Uherské Hradiště.

12 13 14 15 16
17 18

Tentokrát nás zavedou na Moluky, ostrovy v Tichomoří. Přednášet budou opět manželé Adamovi v Cafe 21 od 17 hodiny!

19 20

Začínáme ve Felixově sále na Masarykově náměstí 21 v 9:00, hlásit předem se nemusíš, prostě doraž se svým týmem! A protože má být venku celkem zima, každý ze soutěžících dostane horký nealko punč zdarma!!!

21 22 23
24 25

Těšit se na vás budeme opět v pondělí 10. a úterý 25. dubna 2017 od 15 do 17 hodin v komunitní kavárně Cafe 21.

26

Poprvé v Uherském Hradišti zprostředkováváme pro členy dětského a žákovského parlamentu simulaci politického jednání!

27

Centrum Akropolis UH se také zapojuje do Evropského týdne mládeže a pořádá akci na Portále!

28 29

Již 29. dubna opět otevřeme cyklostezky a bude se soutěžit o ceny vinné i nevinné!

30
Zobrazit kalendář

Akce ze Slovácka

Další akce

Anketa

Facebook

Doporučujeme

Soutěže

Časopis Íčko

Výukové programy

 

Jsme součástí sítě Informačních

center pro mládež ČR!


Hradišťská hledačka

Každý den, v každé roční období, za každého počasí, od 8.00 do 18.00 hod. Příjemná procházka spojená se zábavným poznáváním historie královského města Uherské Hradiště se zlatým pokladem na konci. Vytiskněte si nebo vyzvedněte v Íčku.

Partneři

Napište nám

6 + 5

Povedlo se nám

Region Slovacko - Hledacka-page-001.jpg
Bedna na poklad je na svém místě.
Naplněná zlatem a poklady až po okraj. Zamčená na zámek.
Každý, kdo se chce k pokladu dostat, musí překonat hradbu strážců pokladu...
Historický první úspěšná účastnice Hradišťské hledačky – Nelinka z Podolí.
MOJE Slovácko aneb u tetičky na dědině - pobíhání okolo chalupy, cachtání v neckách, buchty přímo z pece, domácí pomazánky, papírové růžičky, ornamenty, malování tupeských růží na hrníčky, praní prádla na valše, krmení hus i králíků,... Více než 80 dětí si letos užije tradiční prázdniny u tetičky na dědině – první slovácký příměstský tábor v dobové chalupě v přírodním a kulturně historickém areálu Parku Rochus v Uherském Hradišti.
Vytvořili jsme k Evropskému dni bez aut smyslovou stezku bosou nohou v Cafe 21. Aktuálně je stezka bosou nohou přemístěna do Zahrady Lišky Bystroušky u DDM Šikula!
Evropský den bez aut jsme s vámi oslavili program o Orientaci nevidomého v prostoru. Vaše nadšené tváře jsou pro nás důkazem, že se vám náš program líbil!
Akce YoUHtube 2016, kterou jsme společně s dalšími partnery pro vás organizovali, proběhla 1. října 2016 v kině Hvězda!
Spolu s DDM Šikula jsme pořádali v neděli 23.října tradiční Dýňování. 4 krásné výtvory jsme ocenili balíčkem a ti ostatní si alespoň mohli odnést svůj výtvor se svíčkou, nechat si namalovat pavoučka na obličej, povozit se na ponících anebo ochutnat skvělou dýňovou polévku. Takže zase za rok!
Spolu s TVS se nám podařilo realizovat TV pořad pro mládež Čekuj, jehož tváří Ema a Šimon jsou a o kterém se více dozvíte na těchto webových stránkách!
Zahájili jsme projekt Biograf 21 aneb promítání studentských filmů! První projekcí byl dokument Znáte pravdu o Buchlovské Černé paní?, kterou natočili žáci ZUŠ pod vedením Marka Malůška, fotografa a pedagoga, a po projekci byla možnost s diskutovat jak s autory z řad žáků, tak s MM a přišel i kastelán hradu ing. Rostislav Jošek. Účast byla veliká a to nám těší! Biograf 21 následuje od ledna každý měsíc, tak si hlídejte program a určitě se zastavte!
8. prosince jsme podpořili Dobročinný bazar naděje, kdy jsme pomáhali tvořit odpolední program pro příchozí a nákupuchtivé a mimo jiné jsme pozvali úžasné, mladé, talentované dámy, v tomto případě slečnu Elišku, která nám hrála odpoledne na klavír v Cafe 21! Celkem se na bazaru vybralo přes 20.000 kč, které budou použity na pracovní terapie klientů otrokovické Naděje! Děkujeme!
Poslední akcí loňského roku bylo adventní setkání a tvoření v charitním domově v Hluku, kterou jsme si všichni moc užili... Krásné svátky a v Novém roce 2017 se mějme alespoň stejně dobře jako v tom letošním! Vaše Íčko!
Leden jsme zahájili Jazykovou kavárnou a od března se scházíme již dvakrát do měsíce.
V únoru jsme plesali společně se studenty Stojanova gymnázia na Velehradě. Akce se nesla v duchu 007 a velmi se povedla.
Únorový Biograf 21 tentokrát na téma velké lásky s tragickým koncem z dílny Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické.
Focení do březnového Íčka se studenty SOŠG Staré Město
Promítání filmu Na sever od slunce v rámci projektu Jeden svět Uherské Hradiště s hostem Karlem Šebelou autorem Zemělodi ve Zlechově.
Finanční gramotnost s Marcelou Hrubošovou pro žáky 7. a 9. tříd.
Biograf 21 v březnu na téma Šitkredit aneb jak neupadnout do dluhové pasti. Promítání dokumentu v rámci projektu Promítej i ty!
Z vernisáže výstavy fotografií a výrobků dětí účastnících se příměstského tábora Moje Slovácko aneb u tetičky na dědině.
8. dubna jsme ve spolupráci se Sběrnými surovinami a DDM Šikulou pořádali v rámci celorepublikové akce Ukliďme Česko úklid v okolí studánky v Mařaticích.
V dubnovém Íčku najdete rozhovor s velkým hudebním talentem Filipem Horákem. Nedávno obdržel významné ocenění v soutěži s celostátním významem Zlatý oříšek.
Na přelomu března a dubna jsme se mohli potkat na krásné akci s názvem Dobročinný bazar + Od lžičky po kredenc. Výtěžek z bazaru bude věnován na podporu zaměstnávání lidí s handicapem.
© 2015 - Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště • Realizace web studio dat