Naše akce

<<7 / 2022>>
MoTuWeThFrSaSu
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zobrazit kalendář

Akce ze Slovácka

Další akce

Anketa

Jsme součástí sítě Informačních

center pro mládež ČR!

Upozornění

V rámci akcí, pořádaných Informačním centrem pro mládež, jsou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce na webových stránkách ICM a na účtech sociálních sítí ICM a v tiskovinách.

Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Mohlo by tě zajímat

Facebook

Hradišťská hledačka

Každý den, v každé roční období. Příjemná procházka spojená se zábavným poznáváním historie královského města Uherské Hradiště se zlatým pokladem na konci. Vytiskněte si nebo vyzvedněte v Íčku.

Partneři

Napište nám

2 + 1

S Region Slovácko pasem Sphere YOUNG ušetříte

Slevy na vstupné do kina, oblečení, počítačové hry, knížky, kurzy, cestování, časopisy i na zboží v nespočtu e-shopů,… prostě slevy na vše co nutně potřebujete vám po předložení zajistí nová karta Region Slovácko Pas Sphere Young.

Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště letos přichází s novinkou ve formě benefitního systému pro mládež Region Slovácko pas Sphere YOUNG. Ve spolupráci s Regionem Slovácko se společně rozhodli rozšířit benefitní systém i o skupinu YOUNG, tedy pro mladé držitele karet do 28 let s vyšší poskytovanou slevou až do 50 procent.

Region Slovácko Pas Sphere je živý projekt. Dnes máme v regionu více než 400 poskytovatelů slev a denně se nám hlásí další. V projektu jsou zapojeni velcí tahouni regionálního cestovního ruchu i velké místní firmy, které přinášejí výhody místním obyvatelům a nově i zvýšené výhody mladým do 28 let.

Níže najdete jen mizivý výčet slev, které získáte v nejbližším okolí. V Uherském Hradišti v Kině Hvězda, ve fitness Hany Bany, ve sportovních oděvech v Hradební ulici či v Anisportu, cykloprodejnách a cykloservisech v Juvacyklo, na půjčení kol a další služby Městského informačního centra a Informačního centra pro mládež, Suball na lyže a snowboardy, papírnictví Koh-i-noor, Dětské centrum Smajlíkov. Na tandemové seskoky na letišti v Kunovice, na plavbu výletní lodí – přístaviště Spytihněv, nebo v Cyklo pointu či Zašívárna U osla ve Starém Městě. Ve Zlíně pak v Hudy sport, Ultimate sport, Galaxie Zlín, Guess, Kenvelo a v řadě dalších kamenných obchodů a u nespočtu e-shopů.

Výhodou karty Region Slovácko pas YOUNG je dvouletá délka platnosti karty, ale také její funkčnost na území celé České i Slovenské republiky, kde můžete uplatnit slevy u více než 15.000 poskytovatelů.

Návratnost investice do karty Region Slovácko pas Sphere YOUNG je během několika hodin a výhody mohou dosáhnout v průběhu dvouleté platnosti až několika tisíc.

Cena karty Region Slovácko pas YOUNG je 200 Kč a můžete si ji zakoupit v Informačním centru pro mládež/Městském informačním centru, Masarykovo nám. 21, Uherské Hradiště. Otevřeno máme: pondělí – neděle 8.00 – 18.00 hod.

132104-gallery1-m7vl5.jpg, 168x104, 11.70 KB
© 2015 - Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště • Realizace web studio dat