Naše akce

<<11 / 2021>>
MoTuWeThFrSaSu
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18

I v listopadu se můžeš těšit na oblíbenou Jazykovou kavárnu!

19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
Zobrazit kalendář

Akce ze Slovácka

Další akce

Anketa

Jsme součástí sítě Informačních

center pro mládež ČR!

Upozornění

V rámci akcí, pořádaných Informačním centrem pro mládež, jsou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce na webových stránkách ICM a na účtech sociálních sítí ICM a v tiskovinách.

Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Mohlo by tě zajímat

Facebook

Hradišťská hledačka

Každý den, v každé roční období. Příjemná procházka spojená se zábavným poznáváním historie královského města Uherské Hradiště se zlatým pokladem na konci. Vytiskněte si nebo vyzvedněte v Íčku.

Partneři

Napište nám

6 + 3

Hradišťská hledačka

Zábavné poznávání historického centra města Uherského Hradiště (nejen) pro děti.
Hradišťská hledačka.png, 427x600, 204.65 KB

 

 

Už jste zkusili novou Hradišťskou hledačku?

Přemýšlíte, co s dětmi podniknout v Uherském Hradišti?
A znáte Hradišťskou hledačku? Pokud ne, tak je nejvyšší čas jí poznat!

Původní hledačka v Hradišti funguje již více jak čtyři roky. Jde o zábavné poznávání historického centra města, určené převážně dětem (ale nejen jim). Tato obrázková brožurka, doplněná o tajenky a hádanky, vede návštěvníky po známých památkách centrem města až k truhle s pokladem. Tu však může otevřít jen ten, kdo správně vyluštil všechny záludné otázky! Hledačku si prošla již spousta dětí z mateřských a základních škol. Je hojně využívána jako zábavně-naučná aktivita na táborech a ve družinách a úspěch sklidila i jako zajímavé ozvláštnění rodinné procházky. Pro náročnější objevovatele máme i Hradišťskou šifrovačku. Na tento rok jsme si v Informačním centru pro mládež připravili hledačku novou. Ta opět povede své malé ale i velké průzkumníky jádrem našeho královského města, avšak poodhalí zase něco jiného z jeho historie. Během deseti zastavení, u kterých ani tentokrát nechybí tajenky a obrázky, se dozvíte nejen základní informace o navštívených místech, ale i zajímavosti, o kterých jste možná nevěděli. Na konci stále čeká truhla, která smí být otevřena jen tím, kdo vyluštil tajenku a rozlouskl čtyřmístný kód zámku.

Pokud se k nám (do Městského informačního centra) nedostanete pro svůj výtisk Hradišťské hledačky (která je pro všechny zdarma) tak vězte, že si jí můžete stáhnout zde na webu a vytisknout. Vezměte ještě tužku a dobrou náladu a máte základní výbavu každého správného Hradišťského hledače.

Truhlu s pokladem najdete v Městském informačním centru v Uherském Hradišti.

 

 

Zde si můžeš hledačku stáhnout:

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno: 11/2022

© 2015 - Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště • Realizace web studio dat