Naše akce

<<6 / 2024>>
MoTuWeThFrSaSu
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Zobrazit kalendář

Akce ze Slovácka

Další akce

Anketa

Jsme součástí sítě Informačních

center pro mládež ČR!

Upozornění

V rámci akcí, pořádaných Informačním centrem pro mládež, jsou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce na webových stránkách ICM a na účtech sociálních sítí ICM a v tiskovinách.

Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Mohlo by tě zajímat

Facebook

Hradišťská hledačka

Každý den, v každé roční období. Příjemná procházka spojená se zábavným poznáváním historie královského města Uherské Hradiště se zlatým pokladem na konci. Vytiskněte si nebo vyzvedněte v Íčku.

Partneři

Napište nám

9 + 4

Hradišťská hledačka

Zábavné poznávání historického centra města Uherského Hradiště (nejen) pro děti.
Hradišťská hledačka.png, 427x600, 204.65 KB

 

 

Už jste zkusili novou Hradišťskou hledačku?

Přemýšlíte, co s dětmi podniknout v Uherském Hradišti?
A znáte Hradišťskou hledačku? Pokud ne, tak je nejvyšší čas jí poznat!

Původní hledačka v Hradišti funguje již více jak čtyři roky. Jde o zábavné poznávání historického centra města, určené převážně dětem (ale nejen jim). Tato obrázková brožurka, doplněná o tajenky a hádanky, vede návštěvníky po známých památkách centrem města až k truhle s pokladem. Tu však může otevřít jen ten, kdo správně vyluštil všechny záludné otázky! Hledačku si prošla již spousta dětí z mateřských a základních škol. Je hojně využívána jako zábavně-naučná aktivita na táborech a ve družinách a úspěch sklidila i jako zajímavé ozvláštnění rodinné procházky. Pro náročnější objevovatele máme i Hradišťskou šifrovačku. Na tento rok jsme si v Informačním centru pro mládež připravili hledačku novou. Ta opět povede své malé ale i velké průzkumníky jádrem našeho královského města, avšak poodhalí zase něco jiného z jeho historie. Během deseti zastavení, u kterých ani tentokrát nechybí tajenky a obrázky, se dozvíte nejen základní informace o navštívených místech, ale i zajímavosti, o kterých jste možná nevěděli. Na konci stále čeká truhla, která smí být otevřena jen tím, kdo vyluštil tajenku a rozlouskl čtyřmístný kód zámku.

Pokud se k nám (do Městského informačního centra) nedostanete pro svůj výtisk Hradišťské hledačky (která je pro všechny zdarma) tak vězte, že si jí můžete stáhnout zde na webu a vytisknout. Vezměte ještě tužku a dobrou náladu a máte základní výbavu každého správného Hradišťského hledače.

Truhlu s pokladem najdete v Městském informačním centru v Uherském Hradišti.

 

 

Zde si můžeš hledačku stáhnout:

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno: 11/2022

© 2015 - Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště • Realizace web studio dat