Naše akce

<<7 / 2022>>
MoTuWeThFrSaSu
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zobrazit kalendář

Akce ze Slovácka

Další akce

Anketa

Jsme součástí sítě Informačních

center pro mládež ČR!

Upozornění

V rámci akcí, pořádaných Informačním centrem pro mládež, jsou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce na webových stránkách ICM a na účtech sociálních sítí ICM a v tiskovinách.

Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Mohlo by tě zajímat

Facebook

Hradišťská hledačka

Každý den, v každé roční období. Příjemná procházka spojená se zábavným poznáváním historie královského města Uherské Hradiště se zlatým pokladem na konci. Vytiskněte si nebo vyzvedněte v Íčku.

Partneři

Napište nám

7 + 6

Prolínání na Masarykově náměstí podpoří znovuotevření Cafe 21

Prázdné prostory rozkvetou do komunitní kavárny a promění se v místo pro setkávání a prolínání všech místních komunit i návštěvníků města a regionu. V pátek 20.5.2016 od 13.00 – 18.00 hod. můžete i vy podpořit tento projekt a spolupodílet se na vytvoření příjemného místa v samém srdci Uherského Hradiště.

„Region Slovácko prostřednictvím Informačního centra pro mládež bude ve spolupráci se Sociálními službami Uherské Hradiště a řadou dalších partnerů provozovat  Cafe 21 v prostorách Slováckého centra kultury a tradic na Masarykově náměstí 21 v Uherském Hradišti. Prostor by měl během května rozkvést a změnit se k nepoznání v komunitní kavárnu, místo pro setkávání a prolínání místních komunit, všech věkových skupin a také návštěvníků – turistů, kteří navštíví naše město a potažmo celý region“ popisuje nově vznikající projekt Ing. Stanislav Blaha, starosta města Uherské Hradiště a předseda Regionu Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu.

Do projektu Cafe 21 se zapojí řada organizací působících v různých sférách a oborech. Sociální služby zde budou i nadále provozovat terapeutickou dílnu, kdy do běžného pracovního procesu zapojí své klienty, obsluhovat a dodávat cukrářské výrobky budou i studenti Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické. Studenti UMPRUM se postarají o výzdobu a budou zde pořádat vernisáže a výstavy. Regionální televize TVS zde bude mít své live studio Cafe 21, kde se budou natáčet talk show i pořady o mladých pro mladé. Pokud budete chtít relaxovat u knížky, časopisu či gramofonu, pak i vy si zde najdete své místo. Kolejní nádvoří se promění k nepoznání a možná i ožije. Kromě úžasně klidné letní zahrádky se můžete těšit na letní kino, koncerty studentských kapel, různé gastroakce o kávě č o víně, taneční kurzy,…. Dramaturg Cafe 21 bude připravovat programy na celý měsíc ať už besedy, autorské čtení, akce pro mladé, prolínání světů,… každý si zde najde to své, ať už jako host nebo i organizátor akce. Otevřeno bude sedm dní v týdnu a návštěvníci se zde mohou těšit na snídaně s bezedným šálkem kávy, lehké obědy, zákusky i večerní grilování.

„Podporuje nás řada organizací. Minulý pátek Regionální televize TVS grilovala při své oslavě narozenin steaky na Masarykově náměstí a výtěžek z prodeje steaků věnovala naší kavárně.  Druhá akce s názvem Prolínání aneb podpora Cafe 21 proběhne v pátek 20.5.2016 od 13.00 hod. na Masarykově náměstí, kde bude probíhat program  na podiu a současně  prodejní akce přímo v prostorách Cafe 21, kde si budou moci návštěvníci zakoupit výrobky chráněné dílny a přispět tak na vybavení Cafe 21. Další akce nazvaná Region Slovácko na talíři - aneb co budete moci ochutnat v Cafe 21 proběhne o týden později 28.5.2016 ve Slovácké tržnici. Slavnostní otevření kavárny proběhne v pondělí 6.6.2016 v 16:16 hod. v Cafe 21“ uzavírá informace o projektu i pozvánky  na akce Ing. Stanislav Blaha.  

 

© 2015 - Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště • Realizace web studio dat