Naše akce

<<7 / 2022>>
MoTuWeThFrSaSu
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zobrazit kalendář

Akce ze Slovácka

Další akce

Anketa

Jsme součástí sítě Informačních

center pro mládež ČR!

Upozornění

V rámci akcí, pořádaných Informačním centrem pro mládež, jsou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce na webových stránkách ICM a na účtech sociálních sítí ICM a v tiskovinách.

Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Mohlo by tě zajímat

Facebook

Hradišťská hledačka

Každý den, v každé roční období. Příjemná procházka spojená se zábavným poznáváním historie královského města Uherské Hradiště se zlatým pokladem na konci. Vytiskněte si nebo vyzvedněte v Íčku.

Partneři

Napište nám

8 + 7

Soutěž středních škol v Hradišťské šifrovačce

Začínáme ve Felixově sále na Masarykově náměstí 21 v 9:00, hlásit předem se nemusíš, prostě doraž se svým týmem! A protože má být venku celkem zima, každý ze soutěžících dostane horký nealko punč zdarma!!!

 

Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště ve spolupráci s Regionem Slovácko vydalo loni brožurku Hradišťské šifrovačky. Díky ní lze centrum města Uherského Hradiště projít a prohlédnout trochu jinak, zábavněji. Letos jsme se rozhodli zapojit šikovné mozky studující na středních školách v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí a uspořádat soutěž pro tříčlenné týmy.

Šifrovačka, která je kombinací klasické šifrovací hry a hledačky, je vhodná pro středoškoláky a pro každého, kdo má aspoň základní zkušenost s luštěním šifer.

Vábnička na soutěž ZDE.

Brožurka, jejíž součástí jsou i šifrovací pomůcky, je běžně k vyzvednutí také v Městském informačním centru. Pro tuto soutěž ji ale soutěžícím tříčlenným týmům žáků z každé školy předáme až v den soutěže, kterým je čtvrtek 20. dubna; začínáme již v 9 hodin ráno v Informačním centrum pro mládež.

Zde žáci obdrží soutěžní arch, který bude předmětem hry a musí jej odevzdat vyplněný včetně znění tajenky na poslední straně. Neprozradíme předem ani trasu historickým centrem města – na tu si totiž musí žáci také přijít sami tím, že budou postupně luštit šifry.

Tři nejrychlejší soutěžní týmy oceníme zajímavými cenami, například plavbou pro celou třídu vítězného týmu výletní lodí Noe za historií řeky Moravy i Baťova kanálu, volňásky do Laser arény Ultron v Uherském Hradišti nebo lístky na Kovozoo Motokáry ve Starém Městě.

Celkové trvání šifrovačky je cca dvě až tři hodiny dle šikovnosti soutěžících, ve 12 hodin však budou mít všechny týmy pokyn dostavit se zpět na start.

A pokud budou soutěžící opravdu pořádně žhavit mozky, dostanou se i do TOP 10 nejrychlejších, jejichž evidenci vedeme na našich webových stránkách!

Hradistska sifrovacka-page-001.jpg, 424x599, 48.02 KB
© 2015 - Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště • Realizace web studio dat