Naše akce

<<9 / 2022>>
MoTuWeThFrSaSu
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
Zobrazit kalendář

Akce ze Slovácka

Další akce

Anketa

Jsme součástí sítě Informačních

center pro mládež ČR!

Upozornění

V rámci akcí, pořádaných Informačním centrem pro mládež, jsou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce na webových stránkách ICM a na účtech sociálních sítí ICM a v tiskovinách.

Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Mohlo by tě zajímat

Facebook

Hradišťská hledačka

Každý den, v každé roční období. Příjemná procházka spojená se zábavným poznáváním historie královského města Uherské Hradiště se zlatým pokladem na konci. Vytiskněte si nebo vyzvedněte v Íčku.

Partneři

Napište nám

1 + 1

KANAPE

Dalším hostem bude Lucie Mudráková, autorka knihy Medvědí příběh, vítězka krajského kola Můj první milion a úspěšná studentka 4. ročníku oboru Grafický design na UMPRUM v Uherské Hradišti! Začínáme v 16:30!

Kanape je motivační setkání s mladým podnikatelem/podnikatelkou, umělkyní/umělcem nebo freelancerem (do 30 let), které moderuje zkušený moderátor pro mladé i širší veřejnost. Beseda, kdy se budou ptát i účastníci, si klade za cíl motivovat mladé k překonání strachu z podnikání, poradit jim, jak na to, případně je inspirovat již realizovanými projekty.

Celé setkání bude natáčeno na kameru a pro všechny, kdo se právě nemůžou účastnit, bude virálně streamován přenos na FB stránce ICM UH, kam mohou pokládat i otázky. Celé video pak bude po akci umístěno na youtube kanále ICM UH.

Letos zrealizujeme 4 setkání, která vychází na březen, květen, září, listopad 2019 u nás v ICM na sedačce, kde se osobnost podělí se studenty i veřejností o svůj příběh – tj. prvotní nápad, shánění financí, podpora ze strany rodiny/partnera, pády a i vzestupy, pokud jej potkaly, zpětné hodnocení dosavadního podnikání, příp. plány do budoucna. Prostě vše, co ho/ji na cestě tam, kde právě je, potkalo. 

Dalším hostem našeho Kanape, které se již mílovými kroky blíží, je slečna Lucie Mudráková, úspěšná studentka oboru Grafický design na UMPRUMce v Uherském Hradišti, která vydala knížku Medvědí příběh, kterou sama napsala i ilustrovala, a neváhala se ani pustit do získání finanční podpory na vydání knihy přes portál Startovač. A její úsilí se vyplatilo! Kniha bude k dostání i na místě a Lucie se s námi a vámi podělí o svoje sny, překážky, které musela na cestě překonat, o plánech do budoucna i o tom, jak s tímto nápadem uspěla v soutěži Můj první milion! Její výtvarné umění si můžeš zatím prohlédnout ZDE.

Květnové KANAPE proběhne jako součást Evropského týdne mládeže!

Takže nezapomeň, ve čtvrtek 9. května 2019 v ICM nebo stream na našem facebooku, a to od 16:30! Káva a čaj na místě k dispozici ZDARMA!

 

 

První akce proběhla v rámci Jednoho světa v Uherském Hradišti, kdy byla tématem udržitelnost. Pozvání přijala zakladatelka Bezobalova Uherské Hradiště Kateřina Kovaříková, setkání proběhlo ve čtvrtek 7. března od 16:30 v prostorách ICM UH.

Dalšími termíny bude září a listopad, o přesných datech i hostech budeme včas informovat.

Máš tip na zajímavého hosta/hostku? Určitě nám jej pošli na icm@icm.uh.cz !

 

 

Přijď se inspirovat na setkání s mladým podnikatelem! 

Document-page-001.jpg (424x599, 40.93 KB)
Lucie Mudráková Kanape.jpg (424x600, 42.97 KB)
© 2015 - Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště • Realizace web studio dat